|     |    KONSULTANTAMS Kūno priežiūra


Norėčiau švelnių kojų, bet man jau įkyrėjo jas nuolat skusti. Kokias alternatyvas galėtumėt rekomenduoti?

Šiais laikais plaukų šalinimas gali būti greitas ir paprastas. Kad oda būtų švelni, bent kartą per savaitę šveiskite ją šveitikliu. Jis pašalins odos paviršiuje esantį negyvų ląstelių sluoksnį bei neleis įaugti plaukeliams. Po plaukų šalinimo procedūros visuomet naudokite linijos "Skin So Soft" losjoną po depiliacijos. Šį losjoną taip pat galite naudoti pažastims ir bikini sričiai. Losjono dėka plaukai tampa silpnesni ir mažiau pastebimi, lėčiau atauga.

Mane nuolat vargina "degantys padai". Padėkite!
Jeigu jūs neišvengiamai turite avėti avalinę aukšta pakulne, geriausia išeitis - batelio viduje nešioti silikoninę pagalvėlę. Ji dedama po pėda iki tos vietos, kur prasideda pirštai. Šios pagalvėlės suteiks lengvumo kiekvienam jūsų žingsniui visą dieną.

Norėčiau naudotis SPA salono malonumais, tačiau man tai per brangu. Ką galėtumėt rekomenduoti?
Šiandien susikurti SPA oazę savo namuose labai paprasta. Susikurkite tinkamą atmosferą. Užgesinkite šviesą, uždekite žvakes, fone tegul groja jūsų mėgiama muzika. Jeigu patinka, uždekite smilkalą. Perspėkite namiškius, kad netrukdytų. Prisiminkite, tai - jūsų laikas!
Prisileiskite į vonią vandens ir atsipalaiduokite. Maždaug po 15 min. nušveiskite savo kūną švelniu grūdėtuoju šveitikliu. Tuomet kruopščiai nuskalaukite, nusausinkite kūną ir ištepkite jį AVON kūno kauke su Negyvosios jūros purvu. Po 15 min. nuskalaukite šiltu vandeniu ir ištepkite kūną AVON drėkinamuoju kūno kremu su alyvuogių aliejumi.

Kaip pasidaryti pedikiūrą namuose?
Pasitelkusios į pagalbą AVON liniją "Footworks" pasieksite puikiausių rezultatų - pėdos taps švelnios it aksomas.
1. Įpilkite šilto vandens į plokščią dubenį. Įmerkite kojas į vandenį. Kuo kietesnė Jūsų kojų oda, tuo ilgiau turite jas laikyti vandenyje. Į vandenį įpilkite maždaug ketvirtį puodelio pieno. Pieno rūgštis suminkština negyvą odą.
2. Naudokite FOOTWORKS pėdų šveitiklį ar šlapią pemzą. Nušveiskite negyvas ląsteles nuo kulnų ir pėdų. Tikslas - sušvelninti, o ne pašalinti. Jeigu Jūsų kojos pasidaro ryškiai raudonos, sustokite. Tai reiškia, kad šveičiate per stipriai.
3. Kruopščiai nusausinkite pėdas ir tarpupirščius bei patepkite juos maitinamuoju pėdų kremu.
4. Naudokite kvapą šalinantį purškiamąjį pėdų dezodorantą, kuris suteiks jūsų pėdoms malonios atgaivos.

Neturiu tiek daug laiko, kad kiekvieną kartą po dušo galėčiau sudrėkinti savo kūną, tačiau mano kūno oda labai išsausėja, jeigu jos nedrėkinu. Kokias alternatyvas galėtumėte pasiūlyti?
Po kiekvieno prausimosi odos paviršinė apsauginė riebalų "mantija" yra pašalinama su visais nešvarumais, todėl po prausimosi Jūs galite jausti odos sausumą bei tempimą. Tokia oda tampa jautresnė, jos paviršiuje gali atsirasti šerpetos. Kasdieniam prausimuisi pasirinkite itin švelnią kreminės konsistencijos dušo želė. Sudrėkinti kūno odą galite su AVON linijos LIIV trejopo poveikio kūno aliejumi, kurį galite naudoti iš karto po prausimosi duše. Nusiprausę po dušu, įtrinkite drėgną odą aliejumi ir nuskalaukite vandeniu. Ši nuostabi priemonė greitai sudrėkins Jūsų odą. nepalikdama riebios plėvelės jos paviršiuje. Oda bus švelni ir elastinga.

Esu girdėjusi, kad galiu pakenkti savo plaukams naudodama tą patį šampūną ilgą laiką. Ar tai tiesa?
Ne, tai netiesa. Jei jūs randate sau tinkamą šampūną ir balzamą, naudokite juos nuolat. Šampūną ar balzamą reiktų keisti tik tuomet, jei pasikeičia jūsų plaukų tipas, tam įtakos gali turėti amžius, cheminis plaukų šukavimas, dažymas. Pasirinkdamos liniją "Advance Techniques", lengvai rasite šampūną, balzamą bei kitų plaukus puoselėjančių gaminių, atitinkančių Jūsų poreikius.

Aš nuolat dažau plaukus, tačiau jau po kelių savaičių plaukai išsausėja, neblizga ir atrodo nušiurę. Ką reiktų daryti, kad taip nebūtų?
Labai svarbu chemiškai paveiktus plaukus kuo daugiau drėkinti.
Pasirinkite linijos "Advance Techniques" spalvą gaivinantį šampūną ir balzamą dažytiems plaukams. Taip pat bent kartą per savaitę naudokite atkuriamąją kaukę dažytiems plaukams. Šie gaminiai neleis plaukams išsausėti, taip pat padės išsaugoti spalvą bei žvilgesį.