|     |    KONSULTANTAMS Makiažas


Norėčiau pakeisti savo makiažą šį sezoną, tačiau nieko negaliu sugalvoti. Ką galėtumėt rekomenduoti?
Metalo spindėjimas yra šio sezono pagrindinis akcentas. Spindinčius dažus galite naudoti lūpoms, akių bei skruostų sričiai. Lengvu potėpiu galite greitai ir akimirksniu susikurti naują įvaizdį. Atnaujinkite savo spalvų paletę, išbandykite kitus atspalvius nei įprastai naudojate. Bandykite juos maišyti tarpusavyje, taip gausite savo nepakartojamą atspalvių gamą.

Kaip teisingai pasirinkti makiažo pagrindo atspalvį?
Jokiu būdu netepkite jo ant rankos! Rankų odos spalva niekada nėra tokio pat atspalvio kaip jūsų veido odos spalva. Plonu sluoksniu užtepkite makiažo pagrindo ant apatinio žandikaulio, lengvai paskirstykite ir gerai apšviestoje patalpoje apžiūrėkite, kaip jis dera su jūsų odos spalva. Tinkamiausias variantas bus tas, kuris nesiskirs arba bus artimas jūsų odos atspalviui.

Rytais mano akys atrodo pavargusios ir raudonos. Kaip man jas atgaivinti?
Kad akys atrodytų didesnės ir gaivesnės, nedidelį maskuojamojo kremo kiekį paskirstykite ant viršutinio ir apatinio voko. Tuomet plonai papudruokite sausa pudra. Akių viršutinį ir apatinį vokus apveskite baltu kontūrų pieštuku. Šiam tikslui galite rinktis AVON akių kontūrų pieštuką "Big Color", jį galite naudoti kaip akių šešėlius ir kaip kontūrų pieštuką.

Mano lūpos yra labai siauros. Kaip galėčiau jas koreguoti kosmetikos pagalba, kad jos atrodytų putlesnės?
Pasirinkite jums patinkančią lūpų dažų spalvą, tolygiai padenkite teptuku. Lūpų centrą pašviesinkite blizgiu balkšvu šešėliu. Taip pat galite apibrėžti išorinį lūpų kraštą baltu pieštuku, ji šiek tik suliekite, kad kontūro atspalvis labai nesiskirtų nuo odos spalvos, o būtų šiek tiek šviesesnis. Naudokite šviesių atspalvių lūpų dažus ir blizgiklius. Blizgesys atspindi šviesą ir sukuria putlesnių lūpų iliuziją.

Kaip prižiūrėti makiažui skirtus įrankius, šepetėlius?
Labai svarbu palaikyti tinkama makiažo įrankių švarą ir tvarką. Ypatingą dėmesį turite skirti makiažo teptukų higienai. Teptukų plaukuose susidaro palanki terpė daugintis bakterijoms, kurios po to lengvai pernešamos ant veido odos ir skatina spuogų formavimąsi. Greičiausias ir lengviausias būdas švarai palaikyti - kruopščiai plauti po kiekvieno panaudojimo.

Kartais mano veido oda atrodo pilkšva ir išbalusi. Kaip galėčiau susigrąžinti sveiką , jaunatvišką raudonį?
Ištikus stresui, organizmas daugiau kraujo nukreipia į gyvybiškai svarbiausius organus - širdį bei plaučius. Tokiu atveju kiti organai, taip pat ir oda, jo gauna mažiau. Padariniai: gerokai sulėtėja odos ląstelių atsinaujinimo procesai, jos sunkiau kovoja su laisvaisiais radikalais. Oda praranda skaistumą, elastingumą, ima raukšlėtis.
Tokiai odai siūlyčiau bent kartą per savaitę naudoti šveitiklius, kurie puikiai pašalina negyvų ląstelių paviršinį sluoksnį bei aktyvina kraujotaką. Nušveitusios odą, iš karto galite naudoti maitinančias, gaivinančias kaukes. Atlikdamos makiažą nepamiškite naudoti skruostų raudonį.

Mano vokų šešėliai nuolatos subėga į raukšlelę. Kaip to išvengti?
Dauguma kompanijos AVON vokų šešėlių pagaminti pagal specialią formulę, kuri neleidžia šešėliams subėgti. Tačiau jei jūs vis dėlto susiduriate su šia problema, gali būti taip, kad ką tik vokus patepėte kremu. Patepusios vokus drėkinamuoju kremu, palaukite bent 5 minutes, kol kremas visiškai susigers. Vokus galite papudruoti biria pudra, kad visiškai susigertų drėgmės perteklius. Po to tepkite vokų šešėlius.

Kada geriau naudoti birią, o kada kompaktinę pudrą?
Ypatingų taisyklių nėra - vieni labiau mėgsta naudoti birią, kiti - kompaktinę. Vis dėlto biri pudra geriau tinka tuomet, kai norime sutvirtinti makiažą, suteikti odai matinį atspalvį, bet kompaktinę pudrą patogiau naudoti. Geresnį efektą pasieksite pudrą tepdami palei veido plaukelių augimo kryptį.
Kompaktinė pudra: patrinkite kempinėle pudrą. Švelniai priglauskite ją ties "T" zona (kakta, nosis, smakras) ir kitose srityse, kurios neturi blizgėti.

Kaip išsaugoti makiažą karštą vasaros dieną?
Karštomis dienomis, ypač atostogaudamos, taip pat norime puikiai atrodyti. Gaiviam makiažui sukurti visiškai pakaks kompaktinės pudros. Ji suteiks odai lygumo, glotnumo, paslėps nežymius trūkumus. O jei veidą dar papudruosite bronzine kompaktine pudra, oda atrodys natūraliai įdegusi ir sveika.
Toms, kurios neįsivaizduoja makiažo be makiažo pagrindo, patartina rinktis lengvos konsistencijos skystą gaminį, kuris būtų atsparus vandeniui. Akių makiažui vasarą pakanka vandeniui atsparaus blakstienų tušo. Jei vis dėlto negalite apsieiti be vokų šešėlių, rinkitės juos švelnių atspalvių ir ne kreminės konsistencijos. Tokie šešėliai nesubėgs į raukšleles ir atrodys žaviai visą dieną.
Lūpoms vasaros metu skirkite ypatingą dėmesį. Drėkinkite jas balzamu, turinčiu saulės filtrą, arba tepkite blizgikliu.